• Okładka przód
    Okładka przód
  • Okładka tył
    Okładka tył

Rak Nie Jest Chorobą

zobacz gdzie możesz kupić książkę

 

TYTUŁ:...............Rak Nie Jest Chorobą
AUTOR:..............Andreas Moritz
PODTYTUŁ:........To mechanizm przetrwania
TŁUMACZ:..........Kasia Grzesik
WYDAWCA:........Ariya
LICZBA STRON:..272
OPRAWA:...........miękka
FORMAT:............145x205 mm
ISBN:..................978-83-931490-0-1
CENA:.................34 zł (e-book 24 zł)
Jak dotąd (do końca września 2015 r.) książka znalazła ponad 8000 nabywców. Wyobrażam sobie, że każdemu dodała i dodaje wiary i nadziei, przybliżając tym samym czytelników do pełniejszego zdrowia.


O czym jest ta książka mówi szczegółowy spis treści - zobacz.

Przeczytaj równiez obszerny fragment wstępu - tutaj.

 

Książka Rak nie jest chorobą ukazała się w Stanach Zjednoczonych z podtytułem: „Poznaj ukryty cel raka, usuń przyczyny jego powstawania i bądź zdrowszy niż kiedykolwiek”. Jest to całkowicie zrozumiałe – wydaje się, że najpilniej tej lektury potrzebują ci, u których stwierdzono nowotwór (oraz ich bliscy).

 

Przedstawiam jednak Państwu Rak nie jest chorobą jako książkę niemal dla każdego zainteresowanego życiem. Propaguje ona bowiem wiedzę na temat samoregulacji i samoleczenia organizmu ludzkiego.

 

Proszę przeczytać dedykację autora. "Książka "Rak Nie Jest Chorobą" jest dedykowana tym:

  • którzy ufają mądrości oraz inteligencji ciała w samouzdrawianiu się;
  • którzy chcą z ciałem współpracować, a nie działać przeciw niemu;
  • którzy nie obwiniają nikogo, nawet siebie, za swoje dolegliwości czy nieszczęścia;
  • którzy postrzegają wszystko co im się przydarza jako użyteczne, bez względu na to, jak bardzo może się to wydawać groźne lub bolesne;
  • a przede wszystkim tym, którzy są otwarci i gotowi stosować powyższe zasady."

 

Jeśli uznają Państwo, że to jedna z najpiękniejszych dedykacji - książka jest właśnie dla Was. W przeciwnym wypadku możecie darować sobie lekturę całości. Bo nie jest to książka o leczeniu - walce z chorobą, raczej o uzdrawianiu - drodze do pełni zdrowia.
wydawca polskiej wersji

Książki Andreasa Moritza należałoby przetłumaczyć na wszystkie języki świata – każdy człowiek zainteresowany leczeniem prawdziwych przyczyn różnych dolegliwości powinien mieć możliwość poznania tych lektur. Jestem szczęśliwa i zaszczycona, że mogę przybliżać polskiemu czytelnikowi tak wspaniałą wiedzę.
tłumacz książki


W książce “Rak nie jest chorobą” autor bestsellerów i międzynarodowej sławy ekspert w dziedzinie zdrowia, Andreas Moritz, ukazuje, że rak to nie choroba sama w sobie, ale mechanizm przetrwania. W ten sposób nasze ciało podejmuje ostateczny wysiłek uporania się z zagrażającymi życiu problemami.

 

Książka ta przedstawia czytelnikowi zupełnie nowe i radykalnie odmienne rozumienie raka, w świetle którego dotychczasowe poglądy na temat tej dolegliwości tracą aktualność. Pokazuje, dlaczego tradycyjne metody leczenia raka okazują się często śmiertelne w skutkach, co tak naprawdę podwoduje raka i jak można usunąć przeszkody, które uniemożliwiają Twojemu ciału samouleczenie.


Książka ta otwiera drzwi tym, którzy pragną zamienić poczucie bycia ofiarą w poczucie siły i panowania nad własnym losem (ang. self-mastery), a chorobę w zdrowie. Niezależnie od tego, czy uważasz, że stoisz na krawędzi śmierci lub cieszysz się pełnią życia, lektura „Rak nie jest chorobą” wzbogaci Twój świat.

 
Dodaj link do:www.del.icio.uswww.wykop.pl